login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
UKS CELULOZA KOSTRZYN - strona oficjalna
Aktualności:
2019-07-25
JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA PORTALU - Łączy nas piłka!
2019-07-23
KARTA OBOZOWA 2019
2019-01-09
NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE BADAŃ LEKARSKICH SPORTOWCÓW
ODWIEDŹ NAS NA:
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
SKŁADKI
GALERIA ZDJĘĆ
JUNIOR MŁODSZY
Kadra
Terminarz
Tabela
Plan treningów
TRAMPKARZ
Kadra
Terminarz
Tabela
Plan treningów
MŁODZIK
Kadra
Terminarz
Tabela
Plan treningów
ORLIK
Kadra
Terminarz
Tabela
Plan treningów
ŻAK I LIGA
Kadra
Terminarz turniejów
Tabela
Plan treningów
ŻAK III LIGA
Kadra
Terminarz turniejów
Tabela
Plan treningów
PRZEKAŻ NAM 1%
OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY
WSPIERAJĄ NAS:
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
67
, wczoraj:
56
ogółem:
931 139
statystyki szczegółowe
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
BŁĘKITNI Dobiegniew
3:4
POLONIA Słubice
zobacz ›
1
WARTA Gorzów
14:3
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
1
STILON Gorzów
3:5
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
1
ORZEŁ Międzyrzecz
5:8
PROGRES Gorzów
zobacz ›
1
CHEMIK SPORT Gorzów
pauza
---
1
ILANKA Rzepin
13:3
AP KANIA CUP
zobacz ›
1
2018-09-07
UKS CELULOZA KOSTRZYN
13:5
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
2
POLONIA Słubice
6:0
AP KANIA CUP
zobacz ›
2
SPARTAK Deszczno
5:8
ILANKA Rzepin
zobacz ›
2
PROGRES Gorzów
5:5
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
2
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
11:7
ORZEŁ Międzyrzecz
zobacz ›
2
ZJEDNOCZENI Przytoczna
6:8
STILON Gorzów
zobacz ›
2
BŁĘKITNI Dobiegniew
9:4
WARTA Gorzów
zobacz ›
2
2018-09-12
UKS CELULOZA KOSTRZYN
pauza
---
3
WARTA Gorzów
3:3
POLONIA Słubice
zobacz ›
3
STILON Gorzów
8:1
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
3
ORZEŁ Międzyrzecz
5:6
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
3
CHEMIK SPORT Gorzów
3:2
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
3
UKS CELULOZA KOSTRZYN
6:13
PROGRES Gorzów
zobacz ›
3
ILANKA Rzepin
pauza
---
3
AP KANIA CUP
2:2
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
4
POLONIA Słubice
8:1
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
4
AP KANIA CUP
pauza
---
4
PROGRES Gorzów
6:4
ILANKA Rzepin
zobacz ›
4
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
6:3
UKS CELULOZA KOSTRZYN
zobacz ›
4
ZJEDNOCZENI Przytoczna
1:11
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
4
BŁĘKITNI Dobiegniew
8:2
ORZEŁ Międzyrzecz
zobacz ›
4
WARTA Gorzów
5:7
STILON Gorzów
zobacz ›
5
STILON Gorzów
4:4
POLONIA Słubice
zobacz ›
5
ORZEŁ Międzyrzecz
2:11
WARTA Gorzów
zobacz ›
5
CHEMIK SPORT Gorzów
5:1
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
5
UKS CELULOZA KOSTRZYN
8:3
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
5
ILANKA Rzepin
4:2
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
5
AP KANIA CUP
4:6
PROGRES Gorzów
zobacz ›
5
SPARTAK Deszczno
pauza
---
6
POLONIA Słubice
pauza
---
6
PROGRES Gorzów
16:2
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
6
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
9:0
AP KANIA CUP
zobacz ›
6
ZJEDNOCZENI Przytoczna
8:10
ILANKA Rzepin
zobacz ›
6
WARTA Gorzów
3:4
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
6
STILON Gorzów
5:2
ORZEŁ Międzyrzecz
zobacz ›
6
2018-09-30
BŁĘKITNI Dobiegniew
8:3
UKS CELULOZA KOSTRZYN
zobacz ›
7
ORZEŁ Międzyrzecz
2:5
POLONIA Słubice
zobacz ›
7
CHEMIK SPORT Gorzów
0:4
STILON Gorzów
zobacz ›
7
UKS CELULOZA KOSTRZYN
12:2
WARTA Gorzów
zobacz ›
7
ILANKA Rzepin
6:5
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
7
AP KANIA CUP
5:2
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
7
SPARTAK Deszczno
1:9
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
7
PROGRES Gorzów
pauza
---
8
POLONIA Słubice
5:9
PROGRES Gorzów
zobacz ›
8
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
pauza
---
8
ZJEDNOCZENI Przytoczna
5:7
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
8
BŁĘKITNI Dobiegniew
6:1
AP KANIA CUP
zobacz ›
8
WARTA Gorzów
5:4
ILANKA Rzepin
zobacz ›
8
ORZEŁ Międzyrzecz
1:13
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
8
2018-10-07
STILON Gorzów
4:5
UKS CELULOZA KOSTRZYN
zobacz ›
9
CHEMIK SPORT Gorzów
4:1
POLONIA Słubice
zobacz ›
9
UKS CELULOZA KOSTRZYN
13:2
ORZEŁ Międzyrzecz
zobacz ›
9
ILANKA Rzepin
3:4
STILON Gorzów
zobacz ›
9
AP KANIA CUP
3:2
WARTA Gorzów
zobacz ›
9
SPARTAK Deszczno
3:10
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
9
ZJEDNOCZENI Przytoczna
pauza
---
9
PROGRES Gorzów
2:6
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
10
POLONIA Słubice
1:7
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
10
ZJEDNOCZENI Przytoczna
3:9
PROGRES Gorzów
zobacz ›
10
BŁĘKITNI Dobiegniew
pauza
---
10
WARTA Gorzów
7:1
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
10
STILON Gorzów
8:2
AP KANIA CUP
zobacz ›
10
ORZEŁ Międzyrzecz
2:3
ILANKA Rzepin
zobacz ›
10
CHEMIK SPORT Gorzów
4:10
UKS CELULOZA KOSTRZYN
zobacz ›
11
UKS CELULOZA KOSTRZYN
8:4
POLONIA Słubice
zobacz ›
11
ILANKA Rzepin
3:3
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
11
AP KANIA CUP
1:2
ORZEŁ Międzyrzecz
zobacz ›
11
SPARTAK Deszczno
1:4
STILON Gorzów
zobacz ›
11
WARTA Gorzów
pauza
---
11
PROGRES Gorzów
6:3
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
11
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
10:4
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
12
POLONIA Słubice
10:3
ZJEDNOCZENI Przytoczna
zobacz ›
12
BŁĘKITNI Dobiegniew
2:6
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
zobacz ›
12
WARTA Gorzów
3:8
PROGRES Gorzów
zobacz ›
12
STILON Gorzów
pauza
---
12
ORZEŁ Międzyrzecz
7:1
SPARTAK Deszczno
zobacz ›
12
CHEMIK SPORT Gorzów
2:4
AP KANIA CUP
zobacz ›
12
UKS CELULOZA KOSTRZYN
8:5
ILANKA Rzepin
zobacz ›
13
ILANKA Rzepin
5:7
POLONIA Słubice
zobacz ›
13
AP KANIA CUP
3:11
UKS CELULOZA KOSTRZYN
zobacz ›
13
SPARTAK Deszczno
2:10
CHEMIK SPORT Gorzów
zobacz ›
13
ORZEŁ Międzyrzecz
pauza
---
13
PROGRES Gorzów
3:5
STILON Gorzów
zobacz ›
13
UKS CZWÓRKA Kostrzyn
11:0
WARTA Gorzów
zobacz ›
13
ZJEDNOCZENI Przytoczna
1:8
BŁĘKITNI Dobiegniew
zobacz ›
Najnowsza galeria
TURNIEJ ŚWIĄTECZNY TRAMPKARZA
Ładowanie...
Reklama
JUNIOR MŁODSZY
TRAMPKARZ
MŁODZIK
ORLIK
ŻAK I LIGA
ŻAK III LIGA